איך תמצאו מורה פרטי לסטטיסטיקה שבאמת מלמד טוב?

פבר' 25, 2016 על ידי galsiteit

לא מעט סטודנטים שנמצאים בעיצומי התואר ומתמודדים עם קורס סטטיסטיקה א או קורס סטטיסטיקה ב יודעים עד כמה זה לא פשוט לשבת בכיתה שבה המרצה לא מצליח להעביר את החומר בצורה ברורה.

לכן, לא מעט מאלה מחפשים אחר מורה פרטי לסטטיסטיקה שמכיר את רזי המקצוע הלא פופולארי ויכול ללמד את הנדרש על מנת שגם הסטודנטים אשר פונים אליו יוכלו להתקדם הלאה במקצוע הזה ולעבור אותו בהצלחה בשני הרמות שלו. הדבר הבעייתי הוא למצוא את המורה המושלם הזה אשר בזכותו כל תרגיל יהיה עם פתרון מושלם והתרגולים יהיו יותר ויותר ברורים ומהירים עם הזמן. אז איך עושים את זה? קוראים הלאה ומצליחים לאתר את המורה הפרטי הבא שלכם שיסייע לצאת מכל התסבוכת הזאת שנקראת סטטיסטיקה.

טיפים חשובים לאיתור מהיר של מורה פרטי מעולה

יכולת לימוד גבוהה – זה לא משנה עד כמה המורה הפרטי שאתם שוקלים לעבוד איתו מאוד מצליח ויצא עם ציונים של 100 בכל מבחני התואר, מה שחשוב הוא עד כמה הוא בעל יכולת העברת החומר אל התלמידים והסטודנטים שפונים אליו לעזרה בלימודי מתמטיקה בצורה טובה. רק מורה שמצליח ללמד אתכם בצורה שבה אתם צריכים את שיעורי התרגול והעזר יהפוך את כל נושא הסטטיסטיקה לתחום שבו הציונים גבוהים וההצלחה עוברת בהרבה את ציון "עובר" החלומי.

מחיר טוב – טווחי המחירים יכולים לנוח החל משישים שקלים וכלה במאתיים שקלים לשיעור בן שעה תמימה אצל מורה פרטי לסטטיסטיקה, לכן יש לבחון מראש את רמת התועלת לעומת הרמה של העלות ולמצוא את השילוב הכי מוצלח של שני אלה. חשוב לדעת כי יש כאלה שלא יכולים לעמוד בעלויות גבוהות ואחרים שמעדיפים לשלם כמה שיותר רק כדי להבין סופסוף איך פותרים את התרגילים הללו.

המלצות – הדרך הכי טובה להתקדם במהירות אל עבר המורה הפרטי המושלם היא על ידי תשאול של החברים מהקורס, אפשר להיות בטוחים כי קבוצה לא קטנה מהם נעזרים במורה פרטי כדי לצלוח את המבחנים בקורס סטטיסטיקה ולא משאירים כל מקום לטעויות בכל הנוגע לממוצע שאליו הם שואפים עבור התואר.

ניסיון  - רק מורה פרטי לסטטיסטיקה שיש לו ניסיון בעבודה עם תלמידים וסטודנטים יודע מה נדרש על מנת לסייע להבין ולהעביר את החומר לאדם אחר בצורה טובה, לכן במקרה הזה הסטטיסטיקה אומרת שככל שיותר תלמידים עבדו עם מורה זה כך רוב הסיכויים שהוא יודע לבצע את העבודה בצורה יעילה, לכל הפחות.

פוסטים נוספים בנושא

תגיות

שתף חברים

כתוב תגובה