שמלות כלה תמונות

אפר' 10, 2019 על ידי galsiteit

לא מאתמול אני עוסק בעיצוב ולמעשה, כבר די הרבה שנים אני מעצב שמלות כלה. לאורך השנים עיצבתי שמלות בקו מינימליסטי ושמלות בקו מהודר. הזדמן לי לעצב שמלות בעיצוב סולידי לבחורות מסורתיות או דתיות וגם עיצובים יותר גרנדיוזיים עבור כלות שמחפשות בדיוק את הכיוון הזה. אם את מחפשת ממש בימים אלה את שמלת הכלה שלך, הרשי לי להזמין אותך להתרשם ממגוון די גדול של שמלות שעיצבתי. באתר שלי תוכלי למצוא מגוון רחב מאוד של תמונות, משום שאין טוב כמו מראה עיניים.

שמלות כלה תמונות שבאמת תעזורנה לך לבחור

מרבית השמלות שאני מעצב נועדו לא לצורך צילומי קטלוגים לשמלות כלה. אני מאמין כי כל אישה רוצה למצוא את השמלה שתדבר אל ליבה, שתייצג גם משהו מהעולם הפנימי שלה לצד עיצוב שמחמיא לגזרתה. אם את רוצה להתרשם משמלות כלה, אני חושב שתפיקי לא מעט תועלת אם תגלשי באתר ותתרשמי מהתמונות. תמונות של כלות מהחיים, לאו דווקא של דוגמניות מקצועיות. אני לא אומר שבהכרח תראי מיד את השמלה שתגידי שבדיוק כזאת את רוצה. אני רק חושב שההתרשמות מהעבודה של מעצב השמלות תוכל לעזור לך למצוא חיבור. אם ראית באתר שלי שמלות לטעמך, את מוזמנת ליצור קשר ולהגיע לפגישה בסטודיו שלי.

מה חשוב לדעת על תמונות הכלה באתר שלי

חשוב לי לציין שאין אפשרות להעלות לאתר את כל שמלות הכלה שעיצבתי במהלך השנים. למעשה, יכול מאוד להיות שדווקא השמלות שבדיוק ראית הם אפילו לא מהכי טובות שלי. מאחורי כעשרים שנות ניסיון בעיצוב אופנה, אשר חלק גדול מהתקופה הזאת אני עוסק בעיצוב אופנת ערב ושמלות כלה. הדבר החשוב עבורי הוא תמיד לחפש עוד מקורות השראה, תמיד למצוא קווים נוספים לעיצוב וסגנונות מאוד עדכניים. לכן, מלבד ההתרשמות מהתמונות הרבות שתוכלי למצוא באתר, את מוזמנת לשמוע על רעיונות נוספים וסגנונות נוספים, ממני באופן אישי.

איך מגיעים אל השמלה שתחמיא לגופך

כאשר אני מעצב שמלה חדשה אני משתדל לא להתייחס אך ורק לאופנה כזאת או לאופנה אחרת. עד שמגיעים לשמלה מוכנה, יש כמה וכמה פגישות עם הכלה. בודקים איזה סגנון מדבר אליה, אני בהחלט מתרשם גם משפת הגוף, שלפעמים מביעה את מה שבאמת מתאים עוד לפני שהפה אפילו יודע לומר – “סגנון כזה אני רוצה ומעדיפה!” עד ליצירת השמלה הסופית מבצעים לא מעט מדידות ותיקונים. זה לא דבר שפשוט תופרים ומכינים לפי דוגמא והופ, הכל מוכן.

אני מקווה שההסברים, התובנות והרעיונות שאני מעלה באתר יהיו לך לעזר. אני חושב, מקווה ומאמין, שההתרשמות ממגוון העיצובים, כאן באתר, תסייע לך לקבל כיוון ודרך. כי לא מספיק להסתכל על מגזין אופנה או על סרטוני תדמית שבהם רואים דוגמניות לבושות לבן. גם זה יכול לעזור במציאת כיוון, אבל תמונות מהחיים, של כלות שעיצבתי להן שמלות של ממש, במיוחד לכבוד חתונתן, זה הדבר שיוצר את התחושה הנכונה. האתגר שלי הוא תמיד להבין מהו הכיוון של הכלה שמגיעה אלי. הרעיון הוא ליצור את השמלה שמחמיאה לגוף, שבו הכלה תרגיש בנוח, עם עצמה ומול כל המזומנים שבאים לשמוח בשמחתה.

פוסטים נוספים בנושא

תגיות

שתף חברים

כתוב תגובה