מגנטים

ספט' 17, 2011 על ידי מערכת

מגנטים

מגנטים לאירועים

איש לא מוותר באירוע כמו חתונה או בר מצווה על צילום, כולנו רוצים להיות חלק מתמונותיהם של בעלי השמחה, ולהזכיר להם שהיו חלק מהיום המרגש שלהם. כיום החוויה של חקיקת האירוע בזיכרון הפך להיות לא רק נחלתם של בעלי השמחה, כי אם גם של החוגגים עימם.

אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר כיום הוא המגנט באירועים, כמעט שלא ניתן למצוא אירוע שמחה שלא כולל בתוכו צלם אשר ממיר את הצילומים של החוגגים בכרטיסי מגנט כמזכרת. על המגנט, לצד התמונה למזכרת מודפס לרוב משפט שיזכיר מנין התצלום, כמו: "רק בשמחות – גלית ואורן", את המגנט לרוב מציבים על גבי המקרר בגאווה. המגנט היא דרך נפלאה להזכיר לנו את הרגעים השמחים בחיים, אותו רגע בו לא היית מרוכז ורק צהלת לשמחת האירוע, הוא הרגע אשר לרוב מונצח.

אז אם לא יצא לכם לקחת חלק בחוויית המגנטים באירועים, תמיד יש פעם ראשונה, פיתחו עיניים, בעיקר בעת חלק הארוחה או בזמן הריקודים באירוע, אז עובר "איש המגנטים" בין האורחים ומצלם אותם, ברחבת הריקודים או בשולחן האוכל, משם הוא ממיר את התמונות למגנט עם הכיתוב שמודפס מראש, ומציב אותם על לוח ענק ליד הרחבה, כך שכל אחד יכול לגשת ולקחת את התמונה שלו.

מגנטים ברפואה הסינית

את המערב המגנט משמש בעיקר לצורכי תעשייה ופרסום, אך הרפואה הסינית העתיקה מצאה לחומר המתכתי שימוש קצת יותר משמעותי – ריפוי והצלת חיים.
המגנט הוא כמו כל מתכת אחרת חוץ מפרט אחד והוא סדר המולקולות. אם בברזל המולקולות מסודרות בערבוביה, אז במגנט המולקולות מסודרות בצורה מסודרת, הקטבים הצפוניים בכיוון אחד והדרומיים בשני. גוף האדם מכיל מתכות שונות, וכך התאים שלנו הם למעשה מרחב אלקטרו מגנטי, ואנחנו באופן ישיר מושפעים מהקטבים של כדור הארץ (ממש כמו מצפן), מה שהופך אותנו לממוגנטים בעצמנו.

הרפואה הסינית מצאה לפני אלפי שנים פתרונות לבעיות שהרפואה המודרנית, בחלק מהמקרים, עדיין נאבקת עימם, וזאת אפילו מבלי לפתוח ולנתח. הרפואה הסינית משתמשת במגנטים על מנת לשכך כאבים, לרפא ממחלות, להיפטר מרעלנים ועוד. אופן הריפוי, ממש כמו בדיקור סיני, נעשה באמצעות הנחת מגנט על אזור כואב בגוף, המאפשר "פתיחת נקודות" וכך פעילות מגנטית מוגברת באותו אזור.

מגנטים לעסקים

החיפוש אחר לקוחות של בעלי מקצוע ונותני שירות הוא לא פשוט כלל, השוק מוצף מתחרים וכל אחד נלחם באמצעות יצירת חידושים ומתן הנחות ומבצעים באופן תדיר. כיום, עם ירידת השימוש בדפוס ובמדיה הכתובה, פחות פלאיירים שיווקיים מחולקים ובמקומם המגנטים הופכים להיות חלק אינטגראלי ובלתי נפרד משיווק עסקים, אינסטלאטור, משלוחי פיצה, ופרחים – הכול תופס ומצטבר אצלנו, בין אם זה על המקרר במטבח או על גבי דלת הכניסה (במידה והיא ממוגנטת).

המגנטים מחולקים בשני אופנים, דרך אחת היא להצמיד את המגנט לזר הפרחים הנשלח, או כאשר החשמלאי מתקן תקלה בבית הוא מוסר יחד החשבונית גם מגנט שיזכיר ללקוח לאן לפנות בפעם הבאה יש תקלה כזו. הדרך השנייה היא על ידי חלוקת המגנטים בין הבתים על ידי שליח.

פוסטים נוספים בנושא

תגיות

שתף חברים

כתוב תגובה