אופיר טורס

אפר' 17, 2011 על ידי מערכת

אופיר טורס היא אחת מחברות התיירות הוותיקות בישראל. היא הוקמה בשנת 1952 וכיום נחשבת לחברה יציבה ומובילה בתחום שירותי התיירות בישראל ובחו"ל. בין השאר ניתן להזמין דרך החברה כרטיסי טיסה, בתי מלון, חבילות נופש שונות, דילים, טיולים מאורגנים למגוון עצום של יעדים, השכרת רכב בפשטות ובקלות ועוד.

לחברה אתר אינטרנט מקצועי ונוח לשימוש שבו ניתן לקבל את כל המידע העדכני, להזמין כרטיסים, חבילות נופש ומוצרים אחרים ולשלם ישירות באתר. לאתר מערכת מאובטחת לחלוטין ולכן הקנייה בו משתלמת, בטוחה ושווה ביותר. נוסף על אתר האינטרנט, לחברה יש יותר משלושים סניפים בכל רחבי הארץ, שבהם ניתן לקבל שירות ומעבר לכך, היא מפעילה מוקד טלפוני יעיל ונוח.

החברה מציעה שירותים רבים גם למגזר העסקי וכיום נותנת שירות באופן קבוע למאות חברות ולקוחות עסקיים בישראל. נוסף על כל אלו, לחברת אופיר טורס חברת בת מצליחה בשם ריקושט. ריקושט היא חברה שמציעה מוצרים שונים למטיילים, לחיילים, לתרמילאים ולכל מי שמחפש משהו בתחום. הרשת מצליחה מאוד, יש לה קרוב לחמישים סניפים והיא נחשבת לרשת המצליחה והגדולה בתחום.

מלבד כרטיסי טיסה לחו"ל, חבילות נופש, טיולים מאורגנים ומוצרים נוספים, לאופיר טורס כמה מאפיינים ושירותים ייחודיים. בין השאר, ניתן למצוא באתר החברה מידע על קורסים למדריכי טיולים, פרטים על רכישת כרטיסי רכבת לשימוש בחו"ל, מידע רב על טיולי תרמילאים, ומידע שימושי ורלוונטי על כל מדינה ויעד שאליו מגיעה החברה.

כמו כן, מציעה בתקופה האחרונה החברה שירות של השכרת סירות בחו"ל, שייט נהרות בכמה מדינות והשכרת ספינות גדולות בכמה מדינות, כך שהחברה אינה עוסקת רק בטיסות ובדילים אלא מנסה להתפתח ולהיכנס לאזורים נוספים עם הזמן. בין שאר המידע שבאתר, נמצא מידע חשוב על המראות ונחיתות עדכניות בשדה התעופה בן גוריון, מידע על מזג האוויר במדינות השונות, טיפים בנוגע להמרה נכונה של הכסף, מפות מפורטות, מידע על מסעדות ברחבי העולם כולו, על שגרירויות ישראל במדינות בחו"ל, על אפשרות לשכור קרוואנים בחו"ל ועוד.

מבחינת יעדי הטיסות, החברה מציעה טיסות למגוון עצום של יעדים ומדינות. בין השאר נמצא כמובן את כל היעדים הפופולאריים- לונדון, פריז, אמסטרדם, ניו יורק, ברצלונה, מדריד, קפריסין, יוון , כרתים ואיים נוספים, ברלין, רומא, בנגקוק ועוד. הטיסות שונות באורכן, וכדאי לוודא את כל הפרטים מראש כדי לא להתחרט אחרי הקנייה. כמו כן, תוכלו לראות באתר מבצעים של הדקה האחרונה, מבצעים שבסופו של דבר נשארו בהם כרטיסי טיסה פנויים. חברות התעופה וחברת הנסיעות אופיר טורס מעוניינות להיות  לגרום ללקוח לחזור ולכן הם מוזילות מאוד את מחירי הטיסות והחבילות במקרה שמדובר ברגע האחרון לפני החופשה. כך המטוס מתמלא, המלונות בתפוסה מלאה והלקוח מקבל מחיר אטרקטיבי ומשתלם.

באתר אופיר טורס ניתן למצוא גם מידע על טיולים מאורגנים רבים שמציעה החברה, מידע על חופשה בישראל, על שייט מסוגים שונים כמו הפלגות בישראל, שייט תענוגות, שייט נהרות במקומות שונים וסוגי שייט נוספים שצוברים פופולאריות בשנים האחרונות.

פוסטים נוספים בנושא

תגיות

שתף חברים

כתוב תגובה