קווי חופשה

אפר' 17, 2011 על ידי מערכת

בעבר, מי שרצה להזמין חופשה בארץ או בחו"ל, היה ניגש לסוכנות נסיעות ושומע מה יש להם להציע. לא היה נהוג לבצע השוואת מחירים והדבר היה כרוך במאמצים רבים. כמו כן, לא היו נוסעים לחו"ל פעמים רבות ולכן כל נסיעה הייתה חגיגה של ממש, שאליה היו מתכוננים זמן רב מראש. כיום המצב שונה לחלוטין בין היתר משום שמחירי הטיסות ירדו בהשוואה לעבר ואנשים רבים נוטים להיות ספונטניים ולנסוע לחו"ל בהתראה קצרה ולמספר מצומצם של ימים. גם הדרך שבה מזמינים את החופשה השתנתה וכיום האינטרנט משחק תפקיד חשוב בהזמנת כרטיסים וחבילות של נופשות.

אתרי האינטרנט הטובים והפעילים מציעים מגוון רחב של יעדים וסוגי חופשות שניתן להזמין ישירות דרך האינטרנט. ביצוע סקר שוק והשוואת מחירים הפכו לפשוטים מאוד ותלויים בלחיצת כפתור והדילים של הרגע האחרון הפכו לפופולאריים מאוד. כיום יש כמה חברות תיירות שמפעילות אתרי אינטרנט יעילים, מקצועיים, אמינים ונוחים לשימוש ובהם נמצא את קווי חופשה.

קווי חופשה מציעה טיסות, חבילות צ’ארטר, טיולים מאורגנים, חבילות שנקראות טוס וסע הכוללות רכב שכור שמחכה כבר בשדה התעופה, חבילות ספורט ייחודיות ועוד. בין מגוון היעדים שאליהם ניתן להגיע בעזרת חברת קווי חופשה נמצא את ברצלונה, מדריד, אמסטרדם, לונדון, כרתים, רודוס, מלגה, פראג, בודפשט ועוד יעדים רבים, פופולאריים ונפוצים וגם נפוצים פחות.

אם אתם יודעים בדיוק לאן אתם רוצים לטוס, כל שעליכם לעשות הוא לחפש את מדינת היעד באתר האינטרנט. הסבירות היא שליעד אליו אתם רוצים לטוס יימצא כרטיס וחבילת נופש ללא בעיה. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקבל את כל המידע הרלוונטי על חבילות הנופש והטיסות ואף ניתן לבצע את כל ההזמנה ללא צורך בטלפון לנציג שירות. המחירים שבאתר להזמנה אינטרנטית הם בדרך כלל מחירים משתלמים ביותר ונמוכים מאלו שנותנים נציגי השירות, זאת מכיוון שכך נחסכת עלותם של הנציגים ועלויות נוספות.

חברת קווי חופשה מציעה מגוון רחב של חבילות נופש ייעודיות לחובבי הספורט, חבילות שכוללות טיסה ושהות במלון ביעד שבו מתקיים אירוע ספורטיבי כלשהו. כמו כן, כוללת החבילה כרטיס כניסה לאותו אירוע, כאשר לעתים ניתן לבחור את סוג הכרטיס ועלותו. בתחום הזה ניתן למצוא חבילות רבות שמתאימות לחובבי הספורט השונים, אך לרוב מדובר באוהדי כדורגל, שעוקבים אחרי הקבוצות האהובות עליהם ומנסים להגיע גם למשחקים בחו"ל.

נוסף על חבילות הספורט, מציעה חברת קווי חופשה חבילות של הופעות שונות ביעדים רבים. מדובר בהופעות מסוגים שונים כולל הופעות מוזיקה, מחול ועוד. באתר האינטרנט ניתן למצוא פירוט של חבילות ההופעות השונות שניתן לרכוש, כאשר הן מסודרות לפי מדינות. אם אתם יודעים שאתם רוצים לנסוע ליעד ספציפי, כדאי לבדוק האם יש הופעה מעניינת באותם תאריכים, כיוון שבמרבית המקרים אם לא בכולם, יהיה זול יותר לרכוש את החבילה כולה, כולל כרטיס הכניסה להופעה, מאשר לרכוש בנפרד את חבילת הטיסה והמלון ואת כרטיס הכניסה להופעה. באתר האינטרנט של החברה תוכלו לקבל את כל הפרטים ולראות את המחירים המדויקים של כל חבילה וחבילה.

פוסטים נוספים בנושא

תגיות

שתף חברים

כתוב תגובה