הובלות- אפשרויות שלא נגמרות

ישנם סוגים שונים של הובלות, מחברות הובלות עונתיות בלבד שמספקות שירותי הובלה בעונה בה יש הכי הרבה עבודה, הובלות של חפצים כבדים וגדולים במיוחד, חברות הובלה המתרכזות בחפצים יחסית קטנים, ואופי הרכבים שלהם מותאמים לכך בהתאם, וחברות הובלה של תכולת דירה שלמה. יחד עם זאת מובילים בדרך כלל מציעים חבילת

ישנם סוגים שונים של הובלות, מחברות הובלות עונתיות בלבד שמספקות שירותי הובלה בעונה בה יש הכי הרבה עבודה, הובלות של חפצים כבדים וגדולים במיוחד, חברות הובלה המתרכזות בחפצים יחסית קטנים, ואופי הרכבים שלהם מותאמים לכך בהתאם, וחברות הובלה של תכולת דירה שלמה. יחד עם זאת מובילים בדרך כלל מציעים חבילת הובלה, בהתאם לצורכי הלקוח, כך למשל הובלה של חפצים בלי לפרוק, או הובלה של חפצים עד גודל מסוים, בהתאם לסוג החבילה שחברת ההובלה מציאה ללקוח כך גם המחיר מוערך בהתאם.

מחירי הובלות

רוב חברות ההובלה בשוק מציעות פחות או יותר את אותו שיעור המחירים, אך עם זאת אם אתם ממש מתעקשים ורוצים להוריד במחיר ההובלה, אז ניתן לווסת את שיעור המחירים בהתאם לפרמטרים שונים, בעונת החורף למשל, שוק ההובלות חלש יחסית, אנשים עסוקים בשגרת העבודה ובית הספר ולא עוברים דירה, וזאת לעומת האביב והקיץ כשמזג האוויר הנעים והחופש הגדול מביאים עימם גם את עונת ההובלות שנמצאת אז בשיאה, אם זה מעבר של משרדים, או דירות, לכן אם אתם רוצים לחסוך בעלות ההובלה תוכלו לשקול לבצע את המעבר בחורף, אז גם מחיר ההובלה יהיה זול יותר.

פרמטרים נוספים הם מרחק הנסיעה, הדלק שחברת ההובלות צריכה להשקיע בהובלה מיעד ראשון לשני, ובמידה ויש, גם ביעד שלישי, משפיעה מאוד על מחיר ההובלה. כמו כן, ישנה כמות החפצים, לפני סגירת העסקה, חשוב להבהיר לחברת ההובלות כמה חפצים בדיוק צריך להעמיס ואת הגודל שלהם. לא תרצו לתת למובילים למצוא חפצים הגדולים מהרגיל, אותם הם צריכים להוביל, מבלי שידעו על כך מראש, אתה זה שיצטרך להוסיף כסף על האינפורמציה החסרה.

הובלות

פרטים קטנים שישנו את מחיר ההובלה
אומנם לכל חברת הובלה ישנו מחיר בסיס להובלה, אך המחיר הזה משתנה בהתאם לתנאי ההובלה כך:

1.    האם יש לכם חניה פרטית או מקום בו המשאית יכולה להחנות כדי להעמיס ולפרוק את תכולת ההובלה? אם לא, תתכוננו להוסיף עוד כסף לעסקה, על המרחק הנוסף שהסבלים יצטרכו לעשות עם החפצים על הגב עד למשאית המרוחקת.
2.    האם יש לכם מעלית? במידה ולא ואתם לא גרים בקומת קרקע, דאגו ליידע את חברת ההובלה לפני סגירת העסקה, כל מרחק מיותר שהסבלים עושים עם חפציכם על הגב גובה סכום נוסף של תשלום.
3.    נתון נוסף שאנשים נוטים לא לחשוב עליו, הוא הכניסות, בין אם זה לדירה, למעלית, לחדרי הבית או ללובי הבניין – אם חפץ מובל לא עובר באחד הפתחים וצריך לבצע העברה באופן אחר, אם זה באמצעות מנוף או באמצעות פירוק חלקים ממנו כמו למשל של דלתות מקרר, תצטרכו לשלם יותר.
4.    באיזה חומר אריזה חברת ההובלות משתמשת כדי לעטוף את החפצים המובלים? חברות הובלה יכולות להשתמש בחומר פשוט יחסית כמו נייר עיתון ועד איכותי יותר כמו משי. נתון זה חשוב להיות מובהר לפני סגירת העסקה, אחרת או שלא תהיו מרוצים מאיכות החומר או שתאלצו לשלם יותר על חומר אריזה יקר יחסית.
5.    נקדה אחרונה וחשובה לא פחות היא אריזת תכולת הבית או המשרד. ישנן חברות הובלה שמספקות גם שירותי אריזה, בנוסף להובלת החפצים, ודאו עם חברת ההובלה שלכם מה בדיוק המחיר כולל ואל תצאו מנקודת הנחה כי המחיר כולל רק הובלה.

    Scroll to top caret