הוטלז- למה דווקא הם?

חברת התיירות והנסיעות "הוטלז" הינה חברת תיירות המתמחה במכירה של חופשות וטיולים בבתי מלון בישראל ובעולם. החברה נוסדה בשנת 2010 על ידי צוות של יזמים המתמחים בתיירות ואינטרנט, מאחורי חברת הוטלז עומד צוות מקצועי ומיומן של סוכני נסיעות עם וותק של מעל עשור בענף התיירות, אשר מכיר לעומק את ענף

חברת התיירות והנסיעות "הוטלז" הינה חברת תיירות המתמחה במכירה של חופשות וטיולים בבתי מלון בישראל ובעולם.

החברה נוסדה בשנת 2010 על ידי צוות של יזמים המתמחים בתיירות ואינטרנט, מאחורי חברת הוטלז עומד צוות מקצועי ומיומן של סוכני נסיעות עם וותק של מעל עשור בענף התיירות, אשר מכיר לעומק את ענף התיירות עוד הרבה לפני ימי האינטרנט שהגיע לישראל.

חברת הוטלז הינה משווק מורשה של חברת בוקינג העולמית שהינה חברה הולנדית אשר נחשבת לחברה הגדולה בעולם המוכרת ומשווקת בתי מלון בארץ ובחו"ל, לחברה ממשק נוח בעברית וכמובן שבשפות נוספות בהתאם לשפת הגולש.

הוטלז

היעדים בהם מתמחים סוכני הנסיעות ויועצי התיירות של חברת הוטלז, הם: טבריה, תל אביב, ים המלח, ירושלים, אילת, נתניה, חיפה, הרצליה וכמובן יעדים נוספים.

בחברה ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים בנוסף לשירותי האירוח והלינה אותם ניתן לרכוש דרך החברה, כגון: כרטיסים לאטרקציות שונות ברחבי הארץ, יועצי טיולים המתמחים בטיולים שונים בישראל וכדומה.

למה לרכוש את החופשה בישראל דווקא בהוטלז?

כפי שידוע לכולנו כיום ישנם בישראל מאות חברות תיירות ונסיעות המוכרות ומשווקות חבילות תיור שונות, חלק מהחברות הינם חברות המתמחות בשירותי תיירות ליעד מסוים בעולם, חלק מהם הינם חברות המתמחות במתן שירותי תיירות אחרים, כגון: השכרת רכב, ביטוחי נסיעות, חתונות אזרחיות ועוד.

שמחליטים לרכוש חופשה בישראל אחד מהדברים החשובים ביותר הוא האדם היושב מול או זה העונה לך לטלפון, כאשר כיום נציגי השירות והמכירה של חברת הוטלז הם נציגים המתמחים ועוברים הכשרה מיוחדת בכל הביטי התיירות השונים של ארץ ישראל.

כמובן שסיבה נוספת שבגלל כדאי לך לרכוש את החופשה הבאה שלך דווקא בחברת הוטלז זה כמובן בגלל המחירים והעלויות שכיום נחשבים לפרמטר חשוב מאוד בעת בחירת החופשה ונופש, סיבה נוספת שבגללה כדאי לך לקחת ברצינות את הבחירה בחברת Hotelz כחברה שאיתה תוכל לנסוע לחופשה בארץ היא כמובן העבודה של החברה אל מול גופי התיירות הגדולים בעולם ובארץ, הן סוכני הנסיעות בישראל, רשתות בתי המלון הטובות ביותר וכמובן חברת התיירות בוקינג שהינה חברת התיירות והמלונות הגדולה בעולם שכיום מספקת למטיילים ולנופשים בארץ ישראל אפשרויות לינה ואירוח במחירים מיוחדים ובלעדיים.

איך רוכשים את החופשה ב Hotelz

בשביל לרכוש את החופשה בהוטלז דרוש לך מספר פעולות פשוטות, ראשית כל צריך לבחור את היעד לחופשה בארץ, לאחר מכן יש להיכנס לאתר האינטרנט הרשמי של החברה ואז לבצע את הרכישה של החופשה, את החיוב בכרטיס האשראי שלך יבצע בית המלון אך ורק כאשר תגיע לעשות צ’אק אין ולכן, אתה יכול להיות בטוח שיש לך חדר בבית המלון ותתחיל להתכונן לחופשה אותה הזמנת.

    Scroll to top caret