השטיח המעופף- לקחת אתכם הכי רחוק

חברת השטיח המעופף היא אחת החברות שמציעות כיום שירותי תיירות שונים דרך אתרי אינטרנט ובעזרת נציגי שירות טלפוניים. בין מגוון המוצרים התיירותיים שמציעה החברה, ניתן למצוא טיסות ליעדים רבים ברחבי העולם, חבילות נופש בארץ ובחו"ל ומוצרי תיירות נוספים. החברה נחשבת לחברה מובילה בתחום, ותיקה, איכותית ומקצועית. באתר האינטרנט של החברה

חברת השטיח המעופף היא אחת החברות שמציעות כיום שירותי תיירות שונים דרך אתרי אינטרנט ובעזרת נציגי שירות טלפוניים. בין מגוון המוצרים התיירותיים שמציעה החברה, ניתן למצוא טיסות ליעדים רבים ברחבי העולם, חבילות נופש בארץ ובחו"ל ומוצרי תיירות נוספים. החברה נחשבת לחברה מובילה בתחום, ותיקה, איכותית ומקצועית. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקבל את כל המידע העדכני, לחפש מלונות וטיסות ולקרוא על מבצעי הרגע האחרון.

בין המגוון העצום של היעדים שמציעה החברה, ניתן למצוא את איי יוון, כרתים ורודוס, יעדים שונים בבולגריה, יעדים בספרד, פראג, חבילות של טיסה ומלון למגוון רחב של ערים פופולאריות באירופה כולל לונדון, פריז, רומא ועוד. החברה מטיסה לחו"ל בכל שנה קרוב לחצי מיליון נוסעים מרוצים וכמו כן, החברה מציעה גם חבילות נופש לאוכלוסיות ספציפיות כמו לדוגמה טיולים מאורגנים המיועדים ליוצאי רוסיה.

השטיח המעופף

אם אתם יודעים לאן בדיוק אתם רוצים לטוס ומתי, תוכלו להקליד את כל הפרטים ולקבל מידע על טיסה וחבילת נופש לאותם תאריכים ספציפיים. תוכלו להשוות בין האתרים השונים ולוודא שהמחיר שקיבלתם הוא אכן המחיר המשתלם ביותר. אם אין לכם תאריך רצוי, ואתם יודעים רק את היעד שאליו ברצונכם להגיע, תוכלו לבחור מבין כמה תאריכים אפשריים.

אתר השטיח המעופף מציע מגוון שירותים כולל רכישת כרטיס טיסה בלבד שלא כחלק מחבילה, חבילות של הרגע האחרון שמגיעות במחירים משתלמים ואטרקטיביים ביותר, הצעות לנופשים מקומיים בישראל בשילוב עם אטרקציות שונות שמגולמות במחיר ועוד. כמו כן מציעה חברת השטיח המעופף חבילות ספורט מיוחדות שהן חבילות נופש שבונה החברה במיוחד עבור חובבי הספורט. יש כמה ענפי ספורט שאנשים רבים עוקבים אחריהם באדיקות ומעוניינים להגיע למשחקים רבים ככל האפשר וכך לדוגמה אם מישהו חובב כדורגל, הוא יכול למצוא חבילה שתיקח אותו ליעד שבו יתקיים משחק מסוים ולדעת שהוא מקבל במחיר הדיל טיסה, שהות במלון וכרטיס כניסה למשחק עצמו. כך הוא יכול להיות רגוע ולדעת שיש לו כרטיס כניסה שמור ושהות מובטחת במלון. יש לזכור שאם ברצונכם להגיע למשחק חשוב במיוחד, כדאי שתרכשו את החבילה מספיק זמן מראש, כיוון שאלו חבילות שאוזלות במהרה.

חברת השטיח המעופף מציעה גם שירות מיוחד שנקרא הסוכן החכם. הסוכן החכם היא מערכת שמודיעה לכם באמצעו אימייל או הודעת טקסט ישירות לטלפון הסלולארי, על שינויים במחירים של חבילות שבהן התעניינתם, או על נתונים אחרים שיעניינו אתכם. השירות ניתן בחינם, כך שאם אתם רוצים לחפש דיל שווה ומשתלם לחו"ל, כדאי לכם להירשם לקבלת השירות. כאשר תירשמו, תתבקשו לציין אילו חבילות מעניינות אתכם, אילו בתי מלון וכן הלאה וכך תוכלו לקבל עדכונים כאשר מחיריהם ישתנו. אם תרצו להוריד חבילה מסוימת, מלון שבחרתם או טיסה מבוקשת, תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור פשוטה. זהו שירות שיכול לעזור לכם מאוד משום שכך לא תאלצו לגלוש שוב ושוב לאתר ולבדוק האם המחיר השתנה ובנוסף תוכלו להזמין במהירות פריטים כאשר מחירם יורד ומגיע למחיר המבוקש או למחיר שמתאים לכם.

    Scroll to top caret