טיסה לפריז

פריז, בירת צרפת, היא מוקד תיירותי נחשק ופופולארי כבר עשרות אם לא מאות שנים. האווירה המיוחדת השוררת בעיר, מזג האוויר הנעים, האייפל, האוכל, התרבות, המוזיאונים ועוד דברים רבים מושכים תיירים רבים בכל שנה לבקר בעיר, ליהנות ממנה ואז לבקר בה שוב. אנשים רבים מספרים על חופשתם בפריז בעיניים נוצצות, ואומרים

פריז, בירת צרפת, היא מוקד תיירותי נחשק ופופולארי כבר עשרות אם לא מאות שנים. האווירה המיוחדת השוררת בעיר, מזג האוויר הנעים, האייפל, האוכל, התרבות, המוזיאונים ועוד דברים רבים מושכים תיירים רבים בכל שנה לבקר בעיר, ליהנות ממנה ואז לבקר בה שוב. אנשים רבים מספרים על חופשתם בפריז בעיניים נוצצות, ואומרים שהיו חוזרים אליה שוב ושוב בשמחה.

פריז היא מרכז תרבותי חשוב, רבים מאמני עבר מפורסמים ומאמנים עכשוויים בועטים ומפורסמים פעלו ופועלים בה, היא נזכרת באינספור ספרים וסרטים, ונכתבו עליה שירים רבים. פריז נחשבת ליעד מומלץ לחופשה רומנטית במיוחד, לירח דבש אך גם לחופשה משפחתית. ניתן לבלות בה כמה ימים בהנאה גדולה, ומרבית הסיכויים שלא תראו את כל מה שהיא מציעה.

טיסה לפריז

מבחינת אטרקציות, פריז מלאה במוזיאונים, פארקים ואתרים ששווה מאוד לבקר בהם ולראות אותם. בין השאר נמצא את האנדרטאות שנמצאות לאורך נהר הסן, לאורכו ניתן לטייל וליהנות מנוף מקסים ומחוויה נהדרת של נוף עירוני מרשים. קתדראלת נוטרדאם מושכת אליה המוני תיירים בכל שנה, לאו דווקא נוצרים, שמגיעים כדי לראות את הארכיטקטורה המרשימה של הכנסייה העצומה. כנסיות רבות בסגנון גותי נמצאות בפריז, והביקור בהן מעניין מאוד.

כמובן שמוזיאון הלובר הוא אחד מהמוזיאונים המפורסמים בעולם, ובכל יום מגיעים אליו תיירים רבים. המוזיאון טומן בחובו יצירות מופת רבות, המפורסמת שבהן היא כמובן המונה ליסה, אליה ניתן להתקרב אך הזמן שמותר לשהות מול התמונה מוגבל, והתנועה מפוקחת על ידי שומר כל הזמן. מלבד המונה ליסה ניתן למצוא בלובר יצירות רבות מתקופות רבות, פסלים וחפצי אמנות נוספים מרהיבים.

אם אתם רוצים לנסוע לחופשה בפריז, הדרך קלה ופשוטה. טיסות רבות מגיעות לפריז בכל יום, והטיסה אורכת מספר שעות כך שאין מדובר בטיסה קשה או מתישה. ניתן לבחור בין טיסות סדירות שהן יקרות יחסית, לבין טיסות צ’ארטר שהן זולות יותר, אך נחשבות לנוחות פחות. מכיוון שמדובר בטיסה קצרה וקלה יחסית, אם אתם מחפשים מקום לחיסכון בכסף, תוכלו בהחלט לטוס בטיסת צ’ארטר ללא חשש. אם מדובר בדיל שכולל לינה וטיסה, בררו מראש את שעות הטיסה.

אם אתם נוסעים לשלושה או ארבעה ימים, כדי להשיג טיסה הלוך מוקדמת ככל האפשר, וטיסה חזור מאוחרת ככל האפשר. כך תשהו כמה שיותר זמן בעיר עצמה, ולא תבזבזו חצי יום על טיסות הלוך ושוב. ההגעה משדה התעופה לעיר עצמה היא פשוטה- ניתן כמובן לקחת מונית, אך אפשר בהחלט גם לנסוע בתחבורה ציבורית שיוצאת במשך כל שעות היום משדה התעופה ומגיעה למרכז העיר.

אם אתם רוצים לטוס לפריז אך אין לכם תאריך ספציפי שבו עליכם לטוס, או שאתם ספונטניים במיוחד, תוכלו לחכות לרגע האחרון ורק אז לרכוש כרטיס  טיסה. כרטיסי טיסה שכאלו, שנרכשים ברגע האחרון- כלומר יום או יומיים לפני הטיסה, הם מוזלים מאוד. חברות התעופה מעוניינות למלא את הטיסות ככל האפשר, ולכן בימים שלפני הטיסה מורידות מחירים.

    Scroll to top caret