טיסות לאירופה

יבשת אירופה הפכה לרבים מהישראלים לאורך השנים כאל מגנט המושך אליו תיירים רבים מידי שנה, הן בעונת החורף והן בזמנים חמים ונעימים יותר. אירופה שאוצרת בתוכה הן הרים מושלגים שמושכים אליה חובבי סקי והן נופים מוריקים ומלבלבים, כיכרות ומזרקות לצד מבנים עתיקים עם סיפורי עם והיסטוריה עתיקת שנים, כנסיות ענק,

יבשת אירופה הפכה לרבים מהישראלים לאורך השנים כאל מגנט המושך אליו תיירים רבים מידי שנה, הן בעונת החורף והן בזמנים חמים ונעימים יותר. אירופה שאוצרת בתוכה הן הרים מושלגים שמושכים אליה חובבי סקי והן נופים מוריקים ומלבלבים, כיכרות ומזרקות לצד מבנים עתיקים עם סיפורי עם והיסטוריה עתיקת שנים, כנסיות ענק, מסעדות המציעות מאכלים קולינריים מהטובים בעולם וזאת לצד הקרבה היחסית של ישראל ליבשת אירופה, זהו הקסם שמשאיר את הטיסות לאירופה כפופולאריות ביותר מבין כל שאר הטיסות לרחבי העולם.

מגוון האטרקציות הרחב שיש למדינות אירופה להציע מושך אליו קהל ממגוון סוגים שונים של אנשים, מצעירים, ילדים – טיולי בר-מצווה הינם מאוד פופולאריים, מבוגרים, קבוצות מאורגנות, או קבוצות חברים אך אולי העיקרי שבהם – זוגות רומנטיים. יחד עם זאת, הקרבה של אירופה לישראל מאפשרת לזוגות רבים לא רק ליהנות ממחיר טיסה יחסית נמוך, אלא מחופשות יחסית קצרות של סופי שבוע, להם לא צריך לבצע שינויים דרסטיים מידי, חוץ מלהפקיד את הכלב אצל השכנים או את הילדים אצל ההורים. כמו כן, יתרון זה מאפשר ליותר ויותר ישראלים ליהנות מדבר נוסף, אותו אי אפשר כל כך ליישם במקומות מרוחקים יותר מישראל והוא, טיסות "ברגע האחרון", טיסות אלה מאופיינות במחירים נמוכים במיוחד, ומאפשרים לנוסעים הספונטניים לחסוך אף מאות של דולרים ברכישת כרטיסי טיסה לאירופה.

טיסות ללונדון – אנגליה היא בין המדינות היותר רחוקות מישראל, יחסית למדינות אירופה, זמן הטיסה ללונדון אורך כחמש שעות, למרות המרחק היחסית גדול מישראל, לונדון מהווה יעד מאוד פופולארי בקרב טיסות של ישראלים לאירופה, וזאת בשל האופי הייחודי של לונדון ויופייה שמחזירים תיירים ישראלים אליה פעם אחר פעם.

טיסות לאירופה

מה עושים בלונדון?

לונדון היא יעד מועדף למספר קבוצות באוכלוסייה: חובבי הקניות – בעיר בה ניתן למצוא כל מותג אפשרי, בכל הווריאציות השונות, בשילוב של סיילים מפתים (בזמן המתאים של העונה כמובן). לונדון נתפשת כמותג כלכ ך בולט בתעשיית האופנה בעולמית שישנן טיסות "בזק" ללונדון שמיועדות ליום אחד בלבד (כן, כן..) למטרת שופינג וחזרה לישראל, סוג זה של טיסה יכול להיות מתאימים מאוד כמתנה. חובבי מוזיאונים – מטירות של ימי הביניים, תאי צינוק מטילי אימה, תיאטראות מהטובים ביותר בעולם, שלל מוזיאונים, לונדון היא בהחלט היעד המועדף לסוג זה של טיול.

טיסות לניו יורק – עיר פופולארית נוספת כיעד לטיסות היא התפוח הגדול, הלוא היא ניו יורק. מומלץ לכוון את מועד הטיסה לניו יורק בעונת הסתיו-אביב, תקופות בשנה מבחינת מזג האוויר הכי נעים ונוח לטייל בהן, בייחוד אם אתם רוצים לראות שלג אך לא להיתקע בגללו במלון מבלי יכולת לצאת מפאת הקור הקשה.

מה עושים בניו יורק?

בניו יורק ניתן למצוא את מיטב מרכזי האומנות, תרבות, בידור ואופנה, אך יותר מכך את הכול בפורמט גדול יותר מכל מקום אחר בעולם, עם גורדי שחקים, גשרים ונמלי ענק שמזכירים לנו עד כמה אנחנו קטנים. ייחוד אחד של ניו יורק מערים אחרות הוא במגוון האוכלוסייה שבה, הקוסמוס התרבותי, מצ’יינה טאון, דוכני נקניקיות מחוץ לסאבוויי ועד מסעדות גורמה משלל התרבויות הודיות, מקסיקניות, צרפתיות ועוד. בכל יום יוצאות מספר טיסות מישראל לניו יורק, מה הופך את הטיסות לניו יורק לזולות משהיו בעבר.

    Scroll to top caret