טיסות להודו

הודו היא יעד מועדף של תיירים רבים, והיא נחשבת לארץ מתוירת מאוד ופופולארית. הודו מציעה מגוון רחב של חוויות חופשה, ויש בה ערים ענקיות וכפרים קטנים, נוף מרהיב ואפשרות להכיר תרבות שונה לחלוטין, עם מנהגים ומסורות מעניינות ומרתקות. ישנן טיסות סדירות להודו, שיוצאות בשעות וימים קבועים. כמו בארצות רבות, גם

הודו היא יעד מועדף של תיירים רבים, והיא נחשבת לארץ מתוירת מאוד ופופולארית. הודו מציעה מגוון רחב של חוויות חופשה, ויש בה ערים ענקיות וכפרים קטנים, נוף מרהיב ואפשרות להכיר תרבות שונה לחלוטין, עם מנהגים ומסורות מעניינות ומרתקות. ישנן טיסות סדירות להודו, שיוצאות בשעות וימים קבועים. כמו בארצות רבות, גם בהודו יש תקופות של תיירות עמוסה יותר ומבוקשת ותקופות מבוקשות פחות. מחירי הטיסות והמלונות יהיו כמובן מושפעים מהביקוש וההיצע.

הודו היא מדינה עצומה, וכגודלה כך המגוון שהיא מציעה לתיירים עצום. ניתן לטייל בין כפרים קטנים ולחוות את הודו האותנטית. אפשר לבקר בערים השוקקות וההומות, לאכול אוכל הודי מסורתי, לטייל בהרים המושלגים המדהימים ועוד. בין השאר, תמצאו בהודו מגוון רחב של פסטיבלים שמתקיימים במועדים קבועים לאורך השנה. ביניהם נמצא פסטיבל גמלים ייחודי, פסטיבלי אוכל ופסטיבלים נוספים המראים מסורות רבות של הודו ותרבותה.

טיסות להודו

בניו דלהי, תוכלו לראות בניינים עצומים שבנויים בסגנון קלאסי, שריד למבנים שנבנו בתקופת הקולוניאליזם ששררה בהודו. בין המבנים בניין הפרלמנט ההודי, שער הודו ובניינים נוספים. בעיר נמצא רחוב המיין בזאר שנחשב לרחוב התרמילאים של ניו דלהי, שנראה כאילו יצא מעיר בישראל. המוני שלטים בעברית, הודים שמדברים עברית שוטפת ואף מכירים סרטים ישראליים ידועים, ומזון טיפוסי כמו חומוס ופלאפל. נוסף על אלו, תמצאו ברחוב גם סוכנויות נסיעות, חנויות רבות ודוכני רחוב נחמדים.

חברות רבות מציעות טיסות להודו ואף טיסות ישירות שמגיעות למומבאי בטיסה ישירה אחת. בין החברות שמציעות טיסות להודו ניתן למצוא את אל על, רויאל ג’ורדניה, לופטהנזה, אל איטליה ועוד. מלבד טיסות ישירות למומבאי, יש טיסות שמגיעות לדלהי על ידי טיסות המשך, שבהן יש צורך להחליף טיסה בשדה התעופה.

טיסות להודו אינן זולות כלל וכלל, אך השהות בהודו זולה מאוד ועלותה נמוכה. רבים טסים להודו לתקופה ארוכה יחסית ולא לכמה ימים, כך שהדבר משתלם. אם אתם רוצים לחסוך בעלות הטיסה, ואין לכם תאריך מסוים שבו אתם רוצים לנסוע, תוכלו להיות ספונטניים, לחכות עד הרגע האחרון ורק אז להזמין את כרטיס הטיסה. מרבית חברות התעופה מעוניינות למלא את הטיסות, ולכן אם נשארו להן כמה מקומות הן מורידות את מחירי כרטיסי הטיסה, לאלו שיכולים להרשות לעצמם לחכות לרגע האחרון. כמובן שאתם לוקחים סיכון מסוים, כיוון שאם אין כרטיסים פנויים, המחירים לא ירדו ולא יהיה לכם כרטיס פנוי לטיסה שרציתם.

אם אתם יודעים זמן רב מראש את המועד המדויק שבו תרצו לטוס להודו, ייתכן שעדיף לכם לקנות את הכרטיס אפילו כמה חודשים מראש. לעתים תוכלו לקבל הנחה מסוימת, לחלק את התשלום לכמה תשלומים או לקבל הטבה אחרת. כמו כן, תוכלו לסיים לשלם את הכרטיס עד מועד הטיסה, וכך במהלך הטיול להיות בראש שקט ובידיעה שכבר שילמתם את עלותו של הכרטיס. בכל מקרה, כדאי ומומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים בין סוכנויות הנסיעות השונות. לעתים ההפרשים במחירי כרטיסי הטיסה הם הפרשים משמעותיים, וחבל לבזבז כסף על כרטיס יקר כשיש לכם טיול שלם לפניכם.

    Scroll to top caret